21 Nisan 2011 Perşembe

I've been a busy bee! Arı gibiyim!I've spent more than a year watching, reading and finally some action! I got so active I can hardly concentrate on my actual work. Not good, right? I will eventually reach a normal stage, I just hope I don't get fired in the meanwhile :) I finally started spending 3 hours on Saturdays at a craft studio learning and making all kinds of lovely stuff. I think Sherry Wood Art is the place in Istanbul if you want to start making some lovely stuff. Here is the link! http://www.sherrywoodart.com/ And Sermin hanım is a lovely lady! I've also been working at home! I made the second part of my friend Yasemin's sons photos for the jealous daddy! And some other stuff for friends! I of course still don't miss any of Ece's programs, I really love all the things they make! http://favoritehometovisit.blogspot.com/ I also have some more to show, but in another post when I take the photos!
----------------------------------------------------------------------------------------
Bir yıldan fazla bir süredir, takip et, oku, izle veeee en nihayet biraz hareket! Bu sefer de kendimi bir kaptırdım ki işe güce konsantre olamıyorum, ben normale dönmeden kovulmazsam iyi valla! Sonunda cumartesi günleri bir kursa gitmeye başladım! Şermin hanımın atölyesi tam bana göre, zevkimiz çok uyuştu, kendisi de süper tatlı bir hanım. Linki yukarıda, bir türlü kopyala yapıştır yapamadım :( atölye "sherry woodart". Bu arada Ece Aymer'in de hem Kanal B'de programını hem de blogunu takibe devam tabi. Atölyecek harika şeyler yapıyorlar, Ece'nin blogunun linki de yukarıda. Bu arada evde de harıl harıl arkadaşlara birşeyler yapmakla meşgulum, fotoğraflar pek kaliteli değil ama o konuya daha el atamadım:) Başka yaptıklarım da var ama fotolar hazır olunca başka bir posta artık! Bu arada bir de nakış kursuna başlıyoruz Yasemin'le, orada yaptıklarımı da koyarım buraya! Yaşasın!!

2 yorum:

Hülya dedi ki...

and we LOVE ur masterart of pieces and fully support u concentrate on this ur creativity - sevgiler Hülya

wishes design dedi ki...

Birinci olduuuum. Hayirli olsuun. Hadi, bolbol uretip, paylasalim. Sen bana bu keyfi asiladin, ben seni hayatta birakmam durtelemeden. Senin icin kurs bile acicam, bak SOZ. :))