7 Nisan 2012 Cumartesi

ıvır zıvır / soo much stuff

Hobi köşemi topla topla bitiremiyorum. Bir insanın ne kadar çok ıvır zıvırı olabilir tahmin edemezsiniz diyeceğim ama sanırım tahmin edebilirsiniz :) Bir de şimdi minyatür yapmak isteme davasına durum içinden çıkılmaz bir hale geldi! Olsun yine de ıvır zıvır seviyorum ve en azından dağıtabileceğim bir köşem olduğu için çok şanslıyım! Aylaaar önce bir dikiş kutusu almıştım Şermin hanım'dan http://sherrywoodart.blogspot.com/, beyaza boyamıştım, öylece duruyordu. Bu arada dikiş malzemeleri de sağda solda kaybolup duruyordu.

Renkli birşeyler yapmak istedim, hayranı olduğum bir blog var,
http://allsorts.typepad.com . Jenny'nin blogunda hediye ettiği çizimleri kullandım, bir de patchwork kumaşından çekilmiş fotokopileri.


Doğrusu bir an önce kullanıma geçsin istediğim için pek de uzatmadım, yine de sanırım renkli birşeyler isteği gerçekleşmiş oldu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I am forever trying to organize my craft space these days. I don't know why I am still surprised with just how much stuff a person can have :) But you understand me don't you my friends :) Ever since I started having this dream of making miniatures, things have gotten much worse! What can I do, I love having lots and lots of stuff around and thankfully I have a place to store them at the moment.

I have been wanting to paint a sewing box for months now and finally I could finish it! I was looking for a chance to use the printables that Jenny gave on her bloghttp://allsorts.typepad.com. Frankly I didn't go into too much detail because I just wanted it done! Still it is colorful and useful, so not bad :)
 

1 yorum:

funda dedi ki...

kesinlikle yaptıklarınız harika ellerinize sağlık. Sevgilerimle...