12 Mart 2013 Salı

Bu da geçer yahu!

Eski işyerimi hep sevgiyle anıyorum, hayatımın çok önemli bir bölümü orada geçti. Çok değerli dostluklar kazandırdı, çok şanslıyım gerçekten. Birlikte çok eğleniriz, çok güleriz, hepimiz ayrı deliyiz. Öyle günler yaşadık ki beraber, aşklar, ayrılıklar, evlilikler, boşanmalar, hamilelikler, doğumlar, ölümler, hastalıklar... Hep birlikte büyüdük diyebilirim. Bilmem herkese nasip midir bu kadar güzel arkadaşlıklar kardeşlikler çalıştıkları yerlerde. Bu günlerde farklı yerlere dağıldık ama dostluğumuz hala güçlü, hepimiz için çok değerli. Bir araya gelince sanki ayrılmamış gibi olursun ya, bizde de durum o. Özellikle Yaseminim o kadar destek oldu ki bu dönemde onsuz ne yapardım bilemiyorum. Sürekli tekrar aynı binada çalışmanın böylece hergün görüşebilmenin hayallerini kuruyoruz:)
Yasemin bu kış başından beri çok çetin bir sınavdan geçiyor, hem kendisi hem ablası aynı anda meme kanseri ile boğuşuyorlar. Hayranlıkla onun büyük bir güçle bu illetle savaşmasını izliyor ve tamamen kurtulması için sürekli dua ediyorum. Yasemin yaşadıklarını paylaştığı bir blog yazmaya başladı. http://budageceryaw.blogspot.fi/  . Sizlerle paylaşmak istedim ve bu vesileyle uyarmak, kontrollerinizi sakın ihmal etmeyin!!! Erken teşhis bu illette en önemli noktalardan biri! Herkese sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum.

3 yorum:

satush dedi ki...

Allah yardımcısı olsun..Ben de dua edecğim ve blogunu izlemeye alacağım...
Sevgiler

ABpetite dedi ki...

Hey sista face just poppin in to say hello! So nice to meet you, you have a fantastic blog here. Cant wait to follow along.
Have a fantastic week!
XO
Ash@ABpetite
http://abpetite.blogspot.com/

Cinderella Moments Real Estate dedi ki...

You are lucky to have such a beautiful friendship. I will pray for Jasmin and her sister. May they both get through this quickly and stronger than ever. I'm off to her blog!
hugs♥,
Carpline