21 Haziran 2012 Perşembe

Bekleyen işler..

Bu aralar canım sadece minik şeylerle uğraşmak istiyordu, aslına bakarsanız sadece kafamda projeler yapıp duruyordum :) Fakat çalışma masamın etrafında ilgi bekleyen ahşap objelerden artık çok sıkıldım ve aylardır bekleşip duran projeleri bitirmeye karar verdim. İlki bu kutu, Yasemin'e aylar önce söz vermiştim yaparım diye.Yalnız olaydan kopmuşum biraz galiba, başladıktan bitene kadar 10 defa filan rengi dahil herşeyi değişti. En sonunda bu haliyle artık bırakayım diye bitirdim. Gerçi  ne zamandır aklımda olan şeyleri deneyebildim, kapağın içinde ilk kolaj denemem var. Sonra mankenimi kullanmak istiyordum, dantel kullanmak istiyordum, anahtarlarımdan birini kullanmak istiyordum, hepsi var. Kutunun üstünde gerçek bir dantel var, mod podge'la yapıştırdım. Bir de transfer denemek istiyordum kapaktaki resim için ama cesaret edemedim :)
Blog dünyasının her tarafında kasaplarda kullanılan yağlı kağıtla yapılan transferler var, o da denemek istediklerimin arasında. Bu ara proje çok bakalım ne kadarını tamamlayabileceğim.
Mutfakta boş bir duvarım vardı, IKEA'dan raf almıştım, en nihayet takılabildi. Şimdi o duvarı süsleyesim var, bitince fotoğraflarım. Bir de salonumun duvarlarında yapılacaklar var. Bütün bu isteklerin yanında minyatür de yapasım var :) Tatil mi? Aaaa evet yaz gelmişti değil mi:) Tatil planı henüz yok. Bayılıyorum hayatlarını önceden planladıkları tatillere gidebilerek geçirenlere! Biz hiç öyle olamadık, bu yaştan sonra da biraz zor heralde. Olsun bu da maceracı bir yaklaşım değil mi?
Neyse bu alakasız resimler eşliğinde alakasız bir post oldu. Ama kutum pek kokoş olmuş di mi? Sırada bin yıl filan önce Ece'nin Bizbize'de taburenin üzerine tepsi yapıştırmak suretiyle yaptığı sehpadan yapmak var!
Düşünün artık projeler ne kadardır bekliyor :)6 yorum:

meralhobiart dedi ki...

Çok hoş bir çalışma olmuş ellerinize sağlık.

ebru dedi ki...

Çok teşekkürler Meral hanım,bir uzman gözüyle beğendiğinize çok sevindim :)

Eliana dedi ki...

I have enjoyed your blog, especially the miniatures. ;)
Beautiful!

Cinderella Moments dedi ki...

That is so girly an cute. I love it!! So romantic. Thanks for coming over and entering my giveaway! <3
hugs
Caroline

İrem dedi ki...

merhaba ben de minatürle ilgilenmeye yeni başladım ve siz çok güzel seyler yapmışsınız. Bir şey sormak istiyorum siz malzemeleri nereden temin ediyorsunuz?

Eylül Çeviker dedi ki...

Selam,
beautiesinlife Blogun çok hoşuma gitti bu yüzden sana bir teklif de bulunmak istiyorum! Lütfen Bana geri dön: eylul@indirimlr.com Eylül Çeviker, İndirimlr Sitesinden!

Sevgilerimle
Eylül Çeviker
İndirimlr Sitesi