22 Temmuz 2012 Pazar

Ordan burdan bu yazı..


Yaz günleri ne çabuk geçiyor değil mi? Çalışırken hep işi suçlardım ama yok suçlu değilmiş. İşte tamamen boş ve güzel bir yaz ve yine uçup gidiyor.. Bu arada yine elimde bekleyen şeylerle uğraşıyorum, bir yandan da minyatürler bana bakıyor ben onlara, ha gayret birşeyler daha yapacağım inşallah :) Amaaaa ilgi bekleyen mutfağıma en sonunda bir telli dolap boyadım. Ekose yapmak biraz insanı bayıltıyor bildiğiniz gibi, bantla bantla bitmiyor ama bence eziyete değiyor doğrusu :)Bir de bu yaz Pinterest'le geçti, öyle bir hastalık haline geldi ki blogları bile daha az okur oldum. Sanırım bir sürü farklı versiyonu var bu tür sitelerin ama inanın bir tanesine zor yetişiyor insan. İnsanlarda "bugün pinlemeyi bırakıp sonunda pinlediğim birşeyi yapacağım" filan gibi komik yazılar var. Hakikaten olay tehlikeli, pinlediğiniz binlerce (şaka değil binlerce) fotoğraf oluyor, geriye dönüp gerçekten birini bulup kullanmak istediğiniz zaman o deryada bulamıyorsunuz :) Olsun ben yine de çok eğleniyorum. En sevdiklerimden birkaç tane buraya da ekliyeyim ama dikkat bağımlılık yapıyor! Uyarmadı demeyin..
Bir de cin fikirlerin yuvası, işte bir tane, ucuz ve harika çerçeve yapma!http://pinterest.com/pin/26317979043118851/
Bu da millet nasıl deli işleriyle uğraşıyora bir örnek :) Gördüğünüz gibi yabancı dil filan bilmeye gerek yok, fotoğraflarla gayet güzel ne yapacağınızı anlatıyor.  http://pinterest.com/pin/26317979043077069/
Bunlar da benim takıntım minyatürlere bir örnek. Japon bir minyatürcü, o kadar süper ki bazı pinlerin altında "İmdaaat Nunu's House u pinlemeden duramıyorum!" yazıları var:) Bu arada evet bu gördüğünüz gerçekten minyatür :) http://pinterest.com/pin/26317979042797371/ ve http://pinterest.com/pin/26317979042912220/.
 
Blogun yan duvarında Pinterest linki var bakmak isterseniz, kullanımla ilgili herhangi bir sorunuz olursa yoruma not bırakın yardımcı olmaya çalışırım.

5 yorum:

Nalan Ünal dedi ki...

hemen sana bir pinterest reçetesi yazıyorum, tedavi için ilaç şart, kendi kendine geçmez bu illet:)

Cinderella Moments dedi ki...

Summer is going by way too fast! And I agree with you Pinterest is such an addictive place. The cabinet is adorable!!Thanks so much for everything Ebru!
hugs,
Caroline

Mehtap Kaya dedi ki...

Merhaba Ebru bloguna hayran oldum muhteşem işler yapmıssın ellerine sağlık.Şermin hoca gibi ortak bir arkadaşımızın olmasınada çok sevindim.Sevgilerimle..

Nalan Ünal dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Duygu Abiş dedi ki...

Merhaba
Blogumda kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum demişsiniz ama "kendimce"den çok daha fazlası bunlar :)çok güzel çalışmalarınız var tebrik ederim. Hemen izlemeye alıyorum sizi. Bu arada blogunuzdaki yazıları okumak oldukça zor, hem yazı tipi hem de rengi çok zorlayıcı, ufak bir önlem alırsanız süper olur :)